Персонал

Direktor: Ilona Maharramova – bakalaureusekraad

Õppealajuhataja: Tatjana Moskovtseva – magistrikraad

Majandusjuhataja: Olga Vomm

Tervishoiutöötaja: Svetlana Ževžik

Projektijuht: Inna Kljujeva — bakalaureusekraad

 Õpetajad:

 

1. Tatjana Artjušenkova õpetaja rakenduskõrgharidus
2. Jelena Andronova lapsehoidja keskharidus
3. Irina Bodikova õpetaja rakenduskõrgharidus
4. Natalia Brusnitsina õpetaja bakalaureusekraad
5. Tatjana Jegereva lapsehoidja keskeriharidus
6. Greete Eskor õpetaja rakenduskõrgharidus
7. Natalia Krot õpetaja rakenduskõrgharidus
8. Nina Korpan õpetaja keskeriharidus
9. Alla Liyv õpetaja keskeriharidus
10. Faiyna Nisredinova õpetaja rakenduskõrgharidus
11. Julia Paulauskas õpetaja (pilootprojekt) keskeriharidus
12. Aleksandra Petrova õpetaja rakenduskõrgharidus
13. Pille Pärs õpetaja (pilootprojekt) magistrikraad
14. Jelena Rilluka õpetaja rakenduskõrgharidus
15. Galina Rjabkova õpetaja rakenduskõrgharidus
16. Jekaterina Rudjakova õpetaja rakenduskõrgharidus
17. Jevgenija Suslova õpetaja bakalaureusekraad
18. Jelena Šemeljova õpetaja (lapsehoolduspuhkusel) bakalaureusekraad
19. Tatjana Toming õpetaja rakenduskõrgharidus
20. Jelena Zahharova õpetaja rakenduskõrgharidus
21. Jelena Vallit õpetaja bakalaureusekraad
22. Svetlana Vassiljev õpetaja magistrikraad
23. Maria Yushkova õpetaja (lapsehoolduspuhkusel) bakalaureusekraad
24. Ksenia Kohver õpetaja rakenduskõrgharidus

 

Spetsialistid: 

1. Kristina Skutšas eesti keele õpetaja magistrikraad
2. Nadezhda Tolmacheva muusikaõpetaja magistrikraad
3. Ella Bauman liikumisõpetaja rakenduskõrgharidus
4. Larissa Jermakova logopeed rakenduskõrgharidus

Õpetaja abid:

1. Jelena Andronova õpetaja abi
2. Marina Balabolova õpetaja abi
3. Galina Burljaeva õpetaja abi
4. Jevgenia Annanijazova õpetaja abi
5. Tatajna Feklistova õpetaja abi
6. Galina Pešina õpetaja abi
7. Galina Polevikova õpetaja abi
8. Niina Smirnova õpetaja abi
9. Tatjana Tšernova õpetaja abi
10. Eevi Orlova õpetaja abi

Тeenindav personal

1. Marina Koreiša asjaajaja
2. Galina Vassiljeva peakokk
3. Ljusja Drozdova kokk
4. Galina Pendonen kokk
5. Valentina Makarova laohoidja
6. Svetlana Minaeva köögitööline
7. Olga Kotova õmbleja
8. Svetlana Gratšjova puhastusteenindaja
9. Galina Kozitsina puhastusteenindaja
10. Anna Turkova valveadministraator
11. Viktor Korpan valveadministraator
12. Gennady Skochilov valveadministraator
13. Alexander Aksenov majahoidja
14. Maria Selivestru puhastusteenindaja
15. Victor Pozhidaev remonditööline