Персонал

Direktor: Ilona Maharramova – bakalaureusekraad

Õppealajuhataja: Tatjana Moskovtseva – magistrikraad

Majandusjuhataja: Olga Vomm

Tervishoiutöötaja: Svetlana Ževžik

Projektijuht: Inna Kljujeva — bakalaureusekraad

 Õpetajad:

Nimi Ametikoht Haridus
1. Tatjana Artjušenkova õpetaja rakenduskõrgharidus
2. Jelena Andronova lapsehoidja keskharidus
3. Irina Bodikova õpetaja rakenduskõrgharidus
4. Jelena Lukina õpetaja keskeriharidus
5. Jevgenija Suslova õpetaja bakalaureusekraad
6. Natalia Kapustinskas õpetaja magistrikraad
7. Aleksandra Petrova õpetaja rakenduskõrgharidus
8. Greete Eskor õpetaja rakenduskõrgharidus
9. Tatjana Jegereva lapsehoidja keskeriharidus
10. Natalia Krot õpetaja rakenduskõrgharidus
11. Nina Korpan õpetaja keskeriharidus
12. Alla Liyv õpetaja keskeriharidus
13. Tatjana Toming õpetaja rakenduskõrgharidus
14. Natalia Robonen õpetaja magistrikraad
15. Faiyna Nisredinova õpetaja rakenduskõrgharidus
16. Pille Pärs õpetaja magistrikraad
17. Jelena Rilluka õpetaja rakenduskõrgharidus
18. Galina Rjabkova õpetaja rakenduskõrgharidus
19. Jekaterina Rudjakova õpetaja rakenduskõrgharidus
20. Anastassia Ussova õpetaja keskharidus
21. Jelena Zahharova õpetaja rakenduskõrgharidus
22. Alina Motorina õpetaja keskharidus
23. Valentina Knjazeva õpetaja rakenduskõrgharidus

Spetsialistid: 

1. Polina Veerik eesti keele õpetaja keskharidus
2. Nadezhda Tolmacheva muusikaõpetaja magistrikraad
3. Ella Bauman liikumisõpetaja rakenduskõrgharidus
4. Alla Lambing logopeed magistrikraad

Õpetaja abid:

Nimi Ametikoht
1. Galina Bontševa õpetaja abi
2. Marina Balabolova õpetaja abi
3. Galina Burljaeva õpetaja abi
4. Jevgenia Annanijazova õpetaja abi
5. Tatajna Feklistova õpetaja abi
6. Galina Pešina õpetaja abi
7. Galina Polevikova õpetaja abi
8. Niina Smirnova õpetaja abi
9. Tatjana Tšernova õpetaja abi
10. Eevi Orlova õpetaja abi

 

Тeenindav personal

Nimi Ametikoht
1. Marina Koreiša asjaajaja
2. Galina Vassiljeva peakokk
3. Galina Pendonen kokk
4. Valentina Makarova laohoidja
5. Svetlana Minaeva köögitööline
6. Jelena Kolkina Õmbleja- puhastusteenindaja
7. Maria Selivestru puhastusteenindaja
8. Galina Kozitsyna puhastusteenindaja
9. Anna Turkova valveadministraator
10. Viktor Korpan valveadministraator
11. Gennady Skochilov valveadministraator
12. Alexander Aksenov majahoidja
13. Victor Pozhidaev remonditööline
14. Alexander Tityaev remonditööline