Проекты eTwinning

eTwinning projekt  „Play with Math“ 2021/2022
eTwinningu rahvusvaheline projekt „Play with Mathematics“ / «Mängi matemaatikaga» on mõeldud lastele vanuses 4-6.a.
Projekti idee on mitmekesistada matemaatika- ja programmeerimistunde, integreerides need mängu, et lapsed armastaksid matemaatikat. Matemaatika ei ole ainult numbrid. See on muusika, draama, kunst ja palju muud.
3 ja 4.rühmad mängivad pikslikunstit joonistades ja värvides, lugedes ja mängides mänge,mis olid loodud projekti korraldajate poolt.eTwinning projekt „Let`s Go to Space“ 2021/2022
Karuke lendab kosmosesse eTwinning projektiga „Let`s Go to Space“. Korraldajad Türgist koos 4-6.a. osalejatega ja nendega koos sõbrad Portugaaliast, Kreekast, Leedust, Seerbiast, Jordaaniast, Eestist. 3. ja 4.rühmad on juba teel!
Projekti eesmärk on tutvustada lastele Päikesesüsteemi planeete, täites erinevaid ülesandeid ja tehes uurimistöid, et muuta õppimine huvitavaks ja tunnetuslikuks.Õnnitleme ja täname õpetajaid, lapsi ja vanemaid projektis Euroopa Code Week 2021 osalemise eest!


4 проекта детского сада eTwinning в 2021 году были отмечены Европейским знаком качества. Европейский знак качества — показатель успешности проекта, подтверждающий его соответствие определенному европейскому стандарту.

В Эстонии европейский знак качества присвоен за проекты e-Twinning 2021 года всего 4 детским садам и 14 школам среди которых и МЫ!

Проекты:
Meet the Emotions
Jumper’s Day
EU Weather broadcast by curious detectives
Adventures of the Seed

Огромная благодарность командам учителей и детей, которые принимали участие! Это общая заслуга!


Путешествие семечка и прогноз погоды в «Мишутке» увидели в разных странах


«Платформа eTwinning через проекты не только расширяет кругозор детей, но также является своего рода сундуком идей и вдохновения для учителей. Педагоги со всей Европы могут делиться идеями и методиками, общаться и развиваться», — говорит об участии в проектах директор детсада «Мишутка» Илона Махаррамова.

Подробнее…


Kohtla-Järve kahe lasteaia e-Twinningu projektid said Euroopa kvaliteedimärgi

Kohtla-Järve Lasteaia Tareke ja Kohtla-Järve Lasteaia Karuke 2021. aasta e-Twinningu projekte tunnustati Euroopa kvaliteedimärgiga. Mõlema lasteaia projektitöö nelja projekti osas oli silmapaistev ja hinnati Euroopa kvaliteedimärgi vääriliseks. Euroopa kvaliteedimärk on projekti edukuse näitaja, mis kinnitab, et projekt vastab kindlale Euroopa standardile.

Eestis said 2021. aasta e-Twinningu projektide eest Euroopa kvaliteedimärgi kokku
4 lasteaeda ja 14 kooli.


Видеоматериалы: