Personal

Direktor:   Svetlana Sokolova- magistrikraad

Õppealajuhataja: Tatjana Moskovtseva – magistrikraad

Majandusjuhataja: Helena Pekina

Tervishoiutöötaja: Svetlana Ževžik

 Õpetajad:

1. Tatjana Artjušenkova õpetaja rakenduskõrgharidus
2. Jelena Andronova lapsehoidja keskharidus
3. Irina Bodikova õpetaja rakenduskõrgharidus
4. Natalia Brusnitsina õpetaja bakalaureusekraad
5. Vera Gvozdkova õpetaja keskeriharidus
6. Natalja Gvozdeva õpetaja Bakalaureusekraad
7. Rimma Izotova õpetaja rakenduskõrgharidus
8. Tatjana Jegereva lapsehoidja keskeriharidus
9. Jekaterina Kallaste õpetaja- lapsehoolduspuhkusel bakalaureusekraad
10. Natalia Krot õpetaja rakenduskõrgharidus
11. Nina Korpan õpetaja keskeriharidus
12. Alla Liyv õpetaja keskeriharidus
13. Marina Malinina õpetaja magistrikraad
14. Faiyna Nisredinova õpetaja rakenduskõrgharidus
15. Jelena Rilluka õpetaja rakenduskõrgharidus
16. Galina Rjabkova õpetaja rakenduskõrgharidus
17. Jekaterina Rudjakova õpetaja rakenduskõrgharidus
18. Jelena Šemeljova õpetaja bakalaureusekraad
19. Jelena Zahharova õpetaja rakenduskõrgharidus
20. Jelena Vallit õpetaja bakalaureusekraad
21. Maria Yushkova õpetaja bakalaureusekraad

 

Spetsialistid: 

1. Aita Talts eesti keele õpetaja keskeriharidus
2. Nadezhda Tolmacheva muusikaõpetaja magistrikraad
3. Rimma Kaljura muusikaõpetaja keskeriharidus
4. Ella Bauman liikumisõpetaja rakenduskõrgharidus
5. Larissa Jermakova logopeed rakenduskõrgharidus

 

Õpetaja abid:

1. Jelena Andronova õpetaja abi
2. Marina Balabolova õpetaja abi
3. Galina Burljaeva õpetaja abi
4. Olga Gontšarova õpetaja abi
5. Tatajna Feklistova õpetaja abi
6. Ljudmila Papanova õpetaja abi
7. Galina Polevikova õpetaja abi
8. Niina Smirnova õpetaja abi
9. Tatjana Tšernova õpetaja abi
10. Eevi Orlova õpetaja abi

 

Тeenindav personal

1. Marina Koreiša asjaajaja
2. Galina Vassiljeva peakokk (lapsehoolduspuhkusel)
3. Ljusja Drozdova peakokk
4. Galina Pendonen kokk
5. Valentina Makarova laohoidja
6. Valentina Vlassenko köögitööline
7. Galina Pešina köögitööline, puhastusteenindaja
8. Olga Kotova õmbleja
9. Vаlentina Aktšurina puhastusteenindaja
10. Svetlana Gratšjova puhastusteenindaja
11. Galina Kozitsina puhastusteenindaja
12. Anna Turkova valveadministraator
13. Viktor Korpan valveadministraator
14. Aleksander Latõšev valveadministraator
15. Vera Grazhdankina administraator
16. Gennady Akhonen remonditööline
17. Artur Kuznetsov majahoidja